Kadın Cinselliğini Keşfetmek…


Bir erkek, kadının bedenindeki bazı belirtilere odaklanarak yaşadıkları sekse dair birçok ipucu elde edebilir. Keyifli bir ön sevişmeden sonra sekse hazır olan kadının;

1) yüzünde tatlı bir kızarıklık olur ve kulaklarına sıcaklık basar. Bundan kadının cinsel birleşme isteğinin şiddetlenmekte olduğu varsayımı yapılabilir çünkü artık kadının cinsel heyecanı artmış, vajinası yeterince ıslanmış ve klitorisi kabarmıştır. Bu aşamada erkek cinsel birleşmeye başlayabilir ama bunu gayet nazik ve zorlamasızca yapmalıdır. Erkek penisinin başını kadının vajinasının girişine hafif hafif değdirip hemen çekmeli; bunu kadının isteğini arttırmak için yaramazlık içeren bir aşk oyunu gibi yapmalıdır. Hafifçe sokup derinlere dalmadan kadının tepkisini ve oyuna girmesini beklemelidir. 

2) Kadının burnu hafifçe terler ve meme uçları daha da dikleşir. Bu belirtiler, şehvet ateşinin iyice alevlendiğini gösterir. Şimdi erkek yavaşça vajinaya girebilir ama asla daha derinlere inmemelidir. Daha derinlere inmek için kadının isteğinin ve cinsel heyecanının daha da şiddetlenmesini beklemelidir. 

3) Kadının kasılması, ürpermesi, sesini alçaltması, sesinin boğuk ve kısık olarak çıkması cinsel birleşme isteğinin daha da şiddetlendiğinin belirtisidir. Kadın artık gözlerini kapatmış, dilini dudaklarının arasına almış, nefesi sıklaşıp nefesinin sesi işitilir duruma gelmiştir. O zaman erkeğin penisi vajina girmek için hareketlenir ve nazikçe ilk giriş gerçekleşir. Cinsel birleşme yavaş yavaş kaynaşma ve ayrışma gibi bir gidip gelme durumuna dönüşür. 

4) Vajina iyice sulanır, bu da şehvet ateşinin doruğa ulaşmakta olduğunu gösterir. Her dalış sulanmayı arttırır. Penisin başı yavaşça G noktasının yer aldığı vajinanın üçte birlik giriş kısmını uyarır. Sonra bir sağa bir sola, bir hızlı bir yavaş dalmayı ya da gönlünün dilediği başka bir yöntemi sürdürür. 

5) Kadının bacakları erkeği dolamak için havaya kalkınca kadının ateşi ve şehveti doruğuna ulaştı demektir. Bacaklarını erkeğinin beline dolar ve elleriyle erkeğinin omuzlarına ya da sırtına tutunur. Bu belirtiler artık erkeğin vajinanın en derin bölümüne kadar inme zamanının geldiğini gösterir. Böylesine bir derine dalış kadını coşkuyla bedeninin bütünlüğünü kapsayan bir biçimde doyurur.